Celkové ošetření pleti

od 650,-Kč

HYDRA LUX
voda jako základ života
Voda je základ všeho bytí, a tedy i naší pleti. Na suché pleti se vytváří šupinky, objevuje se nepříjemný pocit pnutí nebo pálení pokožky. Hydratační ošetření HYDRA s obsa- hem japonské červené trávy, jo- joby a sladké trávy podpoří dopl- nění hydratace a zajistí její udržení v pleti.

DERMA SENSITIVE
kúra proti praskání žilek a červenání
Mnoho žen má velmi křehké kapiláry, které praskají a na obličeji se objevují červené žilky. Pleť pálí, často červená a jsou viditelné popras- kané žilky (kuperóza). Ideálním řešením je ošetření cílené na posí- lení cévních stěn za pomoci modrého lotosu, kofeinu, zázvoru a vitaminu E. Pleť se projasní a žilky se stáhnou.

THALASSO PRO PLEŤ
kúra s mořskými řasami – lifting a hydratace
Dary moře pro pleť, na které se mohou působením prostředí a uspěchaného život- ního stylu projevovat známky stárnutí. Ošetření pleti pomocí mořské řasy spiruliny je určeno ženám, které chtějí své pleti dopřát luxus a nechat se hýč- kat produkty moře. Minerály a vitaminy zpevní kontury obličeje, vyhladí vrásky a stáhnou póry. Po ošetření bude pleť hladká a vypnutá.

LIFT AGE OKOLÍ OČÍ
liftingová kúra okolo očí a rtů
Oči jsou okno do duše, proto pro jejich citlivé okolí je vhodná speciální péče. Ošetření LIFT AGE CON- TORNO OCCHII pomáhá zpevnit pokožku okolo očí, vyhladit vrásky a zlep- šit metabolismus buněk. Zároveň za pomoci rostliny bixa orelana a mořské řasy macrocysis pyrifera odpla- vuje z pleti toxické látky, působí proti otokům a kru- hům pod očima. Sójové, rýžové a obilné pro- teiny dodají Vaší pleti heb- kost a jemnost. Doporučujeme jako součást celkového ošet- ření pleti obličeje.

LIFT AGE COLLASTIM
intenzivní luxusní liftingová kúra proti vráskám
Nejeden básník řekl, že žena je jako víno. Čím více je zra- lejší, tím více oslní. Krásou, zajímavostí, nadhledem i moudrostí. Luxusní kúru LIFT AGE za pomoci apli- kace séra (přírodní alterna- tivy botulotoxinu) vyhladí a vypne vrásky. Nejmodernější technologie obsahuje kyselinu hyaluro- novou, tephrosiu purpu- reu, koenzym Q10 a man- dlový olej. Kúra zajistí pleti hebký, vypnutý a prozá- řený vzhled.

SILK RELAX
hedvábné ošetření na suchou pleť s tvorbou vrásek
Pocit hebkosti a jemnosti Vaší pleti díky nejjemnějšímu, ale současně nejpevnějšímu produktu přírody – hedvábí. Bílkoviny hedvábí absorbují vodu v množství odpovídající až 300násobku své hmotnosti, proto jsou jedinečné pro hydrataci pleti. Ošetření je zahájeno zklidňující a uvolňující masáží, po které Vás čeká působení hedvábné masky a hed- vábného koncentrovaného séra. A výsledek. Sametově hebká, projasněná a hladká pleť.

MELASTOP
kúra proti pigmentovým skvrnám a k omlazení pleti
Pigmentové skvrny MAJÍ řešení. Specifický peeling šetr- ným způsobem odstraní odumřelé buňky s nahro- maděným pigmentem a napomůže k vybělení skvrn. Následně apli- kované sérum zabrání vzniku dalších pigmen- tových skvrn. Vybělující maska pleť nejen projasní, ale i zregeneruje a hydra- tuje. Krém s UV faktorem 30 pleť ochrání. Ošetření Melastop je vhodné také na ak nózní pleť s tvorbou jizev a také jako silná omlazující kúra. Doporučujeme sérii ošetření k dosažení maxi- málního výsledku.

PURE SKIN
zklidňující a protizánětlivá kúra proti akné
Svěží pleť bez komedonů, pupínků a akné. Ošetření s obsahem enzymů z ananasu a papáji hloubkově a šetrně pročistí pleť a odstraní ucpané komedony. Zaručujeme Vám, že pleť bude po ošetření zklidněná, jemná, projasněná a bez načervenalých skvrn.

CAVIARE CARE
kaviárová omlazující kúra
Dopřejte si kaviár! Má omla- zující a regenerační účinky díky bohatému obsahu mine- rálů, proteinů a dalších látek. Ošetření zpevní a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry. Užijte si masáž s kaviá- rovým olejem a pleti dodejte výživu pomocí kaviárové masky a koncentrovaného séra s kaviárem, retinolem a vitaminem C.

CHOCOLATE PUMPERING
čokoládové hýčkání
Čokoláda v každém z nás navozuje pocit spokojenosti, slasti, pohody… A přesně tyto pocity zažije i vaše pleť spolu s relaxační masáží a působením čokoládové masky s mandlovým olejem. Čokoláda zároveň pleť silně hydratuje a hlavně vyživuje, vyhlazuje vrásky a zpomaluje stárnutí. Toto ošetření jistě ocení unavená, povadlá a stre- sovaná pleť.

ALGAE CARE
individuální ošetření speciální alginátovou maskou
Jedná se o speciální ošetření s použitím alginátové masky, která má silné tonifi kační a hydratační účinky. Užijete si relaxační masáž, během které se do pleti vstřebá účinné koncentrované sérum. Cel- kový účinek umocní alginá- tová maska dle typu pleti a závěrečný krém.
HYDRA ALGAE
Suchá pleť si žádá silně hyd- ratační ošetření s výtažky z aloe vera, ovsa, kolagenem a vitaminem E, které pleť vypnou a dodají hebký, jemný vzhled.

SENSITIVE ALGAE
Zklidňující kúra, která za pomoci silné koncentrace vitaminu C posiluje cévní kapiláry a zabraňuje jejich praskání. Pleť je obzvlášť projasněná a omlazená.

REVITALIZZING ALGAE
Extra omlazující úči- nek proti vráskám spolu s projasněním pleti a celkovým omlazením i pro nejnáročnější pleť. Výsledku je dosaženo přírodní cestou za pomoci ženšenu, ginco biloby, čajovníku a kolagenu.

PURE ALGAE
Protizánětlivý účinek proti tvorbě akné s obsahem kaolinu, lišejníku a lněného semínka. Pleť je po ošetření zklid- něná, hydratovaná a projasněná.

 

Leták ke stažení

cisteni