Sinekron

3 EFEKTY během jednoho ošetření v salonu

– bezbolestné hloubkové čištění ultrazvukem
– důkladný peeling pomocí ultrazvuku
– ultrazvukové intenzivní zapracování sér (kyselina hyalurová, lifting, řasy atd.)

projasnění pleti * projasnění pleti * lifting a hydratace

Určitě vyzkoušejte ošetření ultrazvukovou špachtlí. Toto inovativní ošetření zajistí nejen to, že budete mít pleť důkladně očištěnou, ale že účinné látky produktů budou zapracovány více do hloubky pokožky a s větší účinností. Samozřejmě bez použití injekce. Využívá se např. kyselina hyaluronová, kolagen, elastin a celá řada dalších látek podle toho, jaké obtíže pokožky chcete odstranit.

Co Sinekron S dokáže?
1. jemný peeling – odstranění odumřelých buněk a šupin – pleť bude hladká, jemná a projasněná
2. hloubkové čištění – bezbolestná metoda odstranění komedonů (černých teček) – pleť bude důkladně pročištěná a bez bolesti a zčervenání
3. hydratace a lifting – zapracování účinných sér do hloubky pleti – vypnutí pleti, zmenšení hloubky vrásek, hydratace

A konečný efekt?
Jednoznačně zdravější vzhled a stav pokožky. Pleť zůstává vyhlazená a zpevněná, dochází ke snížení hloubky vrásek. Úroveň hydratace se dostane na správnou hodnotu a vy odcházíte s projasněnou pletí.

Profesionální přístroj s názvem SINEKRON S značky Panestetic pracuje s ultrazvukem a ionizací. Přístroj je vyroben v Itálii, v souladu se zásadami stanovenými Evropským společenstvím a je zde podrobován bezpečnostním a výkonnostním kontrolám. Máte tedy jistotu, že na sebe necháváte působit ověřené a bezpečné technologie.